Strefa Mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn, oferujemy zabiegi dedykowane także panom. Kosmetologia estetyczna już od dawna nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet. Panowie coraz odważniej korzystają z zabiegów z zakresu kosmetologii, pragną wyglądać lepiej i młodziej, mając coraz większą świadomość z korzyści płynących z oferowanych przez nas usług.

 

Masz dość zbędnego owłosienia? Chcesz zadbać o swoją skórę? Masz problem z wypadaniem włosów lub łysieniem? 

– Dobrze, że trafiłeś właśnie do nas!

 

W naszej ofercie posiadamy zabiegi właśnie dla Ciebie. U nas poczujesz się jak prawdziwy i zadbany mężczyzna, co przekłada się na szereg korzyści włącznie ze wzrostem samoświadomości i poczucia pewności siebie.

Najpopularniejsze zabiegi wykonywane przez panów w naszej klinice to:

  • depilacja laserowa Vectus – jeśli chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia lub przerzedzić włosy
  • mezoterapia igłowa – jeżeli zmagasz się z łysieniem lub wypadającymi włosami
  • karboksyterapia – wspomoże zabiegi mezoterapii igłowej, poprawi wygląd skóry wiotkiej i z rozstępami czy bliznami, zadziała na worki czy cienie pod oczami
  • Dermapen 4.0. – jeżeli błyskawicznie i skutecznie chcesz odbudować swoją skórę i wygładzić zmarszczki, przyniesie korzyści dla skóry głowy oraz zadziała na blizny i rozstępy
  • oczyszczanie wodorowe – pragniesz oczyścić swoją skórę i zadziałać przeciwstarzeniowo
  • peelingi chemiczne – wygładzisz skórę i poprawisz jej wygląd

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz zabieg właśnie dla Ciebie !

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.